About us

HAKKIMIZDA

Ellam Sosyal Medya tam olarak hiç bir Kuruma veya Kuruluşa bağlı değildir.
Medyamız özgürce Türk Cumhuriyetin Ve Türk Milletin yararı için kurulmuştur.

Neden Kurduk:
1. Türkiye’nin Sosyal Medyaya çok ilgisi vardır. Ve bu yolda anında Güncel haber almaktadır veya yazmaktadır. Sosyal Medyada arama bölümüne „askıya alındı “ diye arasanız neden bizim kendi Sosyal Medyamızın olaması gerektiğini göreceksiniz.
2. İnsanlarımıza yârdim etmek
3. Yerli Markalarımıza destek olmak
4. Gençlere uygun Sosyal Medya kurmak
5. Sosyal Faaliyet yapıp buna tüm Türkiye'yi dahil etmek
6. Türkiye’nin dertlerini duyurmak

Nasıl Kurduk:

Sosyal Medyayı ilk Kodlaması bitmiş bir haline getirmek için en az 3 sene ister. Ve bizim bu kadar Zamanımız yok. İstanbul’dan bir Kodlayıcı bulduk ve bu Scripti satın aldık. Kodlaması çok Profesyonel ve bizim Proje için tam uygun. Bundan sonrasını Genç Kodlayıcırlar ile devam Kodlanacak ve Genç Kodlayıcırlar yetiştireceğiz.

Kim Kurdu:

Adim Muhsin Dikmen 1980 Doğumluyum Evli 3 Çocuk Babası. Anayurdum Kayseri Doğum yerim Almanya ve simdi İsçi olarak İsviçre’de ikamet ediyorum. Türkiye’nin neden kendi Sosyal Medyası yok diye yola çıktım 04.2018. Asıl Mesleğim Tornacı lakin bu beni ala koymadı. Bugüne dek hiç bir yardım almadan Sabah aksam kendimi bu Projeye vererek buraya kadar geldim.

Neden bitmeden Yola çıktık:

Buraya kadar getirdik bundan sonrasına Milletimin desteği lazım. Şekillendirme ve hataları bulup bildirmek için. Bundan sonrasına Dava Arkadaşları ile Sosyal Medyamızı daha hızlı bir şekilde Hataları giderip sizi memnun eden bir Sosyal Medya kurmak istiyoruz.

Amacımız Nedir:

1. Kan Bağış havuzu kurmak. Tek bir adresten talep edip İllere göre Vatandaşa ulaşıp birbirine yardımcı olmasına vesile olmak.
2. İhtiyaç Sahiplerine yardım etmek.
3. Türkiye’nin Sadaka taşı olmak
4. Sosyal faaliyetlerde olmak

Bunu nasıl yapacağız:

Siz Paylaştıkça Kir (Puan) kazanacaksınız. Bu Kiri (Puanı) TL ye çevirip belirlediğimiz gerçek İhtiyaç Sahiplerine bağış yapabileceksiniz. Biz Yerli Markalarımıza Reklam yapıp buradaki geliri buna kullanacağız. Yerli Markalarımıza ucuza Reklam yapıp olanlara da destek çıkacağız.

Böylece Sosyal Medyamızdan Türkiye kazanacak

Ellam Sosyal Medya sizin Desteklerinizi bekler. 

Saygılar